Self Health Treatment and Monitoring

PublicationsTestimonials

בנימין רוזנבאום - אוגוסט 2018

קנBeniaminיתי את המכשיר Henry curry לפני כשנה וחצי סבלתי מכאבים באצבעות וכף היד ,פניתי לאורטופת והרופא היציע זריקות באצבע או ניתוח האמת היה לי קשה להאמין ובכל זאת נכון לקח זמן כמספר שבועות לבסוף השתפר ואני יכול להניע בקלות את האצבעות ,כמובן מידי פעם רצוי לחזור לשמור ע״י טיפול מונע

ציפי שבן - אוגוסט 2018

המכשיר באמת מקל על הכאב אם מקפידים הTzipiבעיה שהידית קצרה ולא נוח להגיע לכל מקום חייבים ידית ..אשמח שיישלחו לי .תודה

אירית כהן - אפריל 2018

Irit Cohenמכשיר מצויין. עזר לי מאוד בכאב דלקת עקב דורבן שכלום כולל זריקות למקום לא עזר. שווה כל גרוש.

דורית כחלון - אפריל 2018

Dorit kahlonאני רכשתי אותו לפני שנתיים והייתי עם כאבי תופת בגב התחתון לא יכולתי לרדת מהמיטה .אחרי טיפול של יום ולילה בהפסקות כמובן .למחרת היום תפקדתי כלא הייתה דלקת. גם כשהראש כואב העוזרת אני במכשיר בכל אופן בלעדיו אני לא זזה איתי הוא בכל מקום.המצאת המאה.

חיה פרנק - מרץ 2018

חברים הייתי עם ארבעה קרעי שריר ברגל שמאל ושבר במרפק שהעצם לא חזר למקום וגיד בבוהן יד ימין פשוט תאונה טיפלתי פעמיים ביום דאבל בכל מקום לפי ההוראות ואחרי שלושה שבועות התחלתי לראות ולהרגיש תוצאות

הרגל לקח קצת יותר זמן היום אם יש לי איזה שהוא כאב אני מיד מטפלת לפעמים עוזר טיפול אחד לפעמים שני טיפולים, לרגל כמובן קיבלתי טיפולי פיזיאוטרפיה אבל לכאבים עזר המכשיר. צריך להתמיד וסבלנות עדיף מכדורים או זריקות, מה היה לי להפסיד אמרו וכתבו לי בכתב שאני יכולה להחזיר את המכשיר לאחר ארבעה חדשי נסיון ,אני מאוד הקפדתי על ההוראות ולי בהחלט עזר.

ניסים עוז - פברואר 2018

מכשיר מעולה אפקטיבי ברמות לדלקות וכאב היחידי שקטע לי כאב של שנים בדורבן אחרי כל הניסיונות בפתרונות אחרים

לידיה צבי - פברואר 2018

השתמשתי....פריצת דיסק מאוד כואבת עם המלצה לניתוח....שילבתי זריקה יחד עם הטיפול במכשיר....וחבל על הזמן....הכאבים הלכו ופחתו ופחתו ופחתו..היום אני 3 שבועות מאז שהתחלתי...ואין כאבים כמעט בכלל....עכשיו הפסקה של מספר ימים ואז אחזור על הטיפול במכשיר ליתר ביטחון.....צריך סבלנות והתמדה...אין דילוגים.....

עמי ג׳רבי - ינואר 2018

אני קנתי מכשיר שעובד מעולה מומלץ ביותר היתי 8 חודשים עם כאבים בכתף בוכה בלילה פורפסורים אורוטפדים זריקות כדורים כלום ראיתי פרסום קניתי וברוך השם אחרי שלושה ימים קמתי חדש טפו טפו בלי עין הרע כבר שנתיים ללא כאב עזר מאד לאשתי לכאבי צוואר ולכאבים בברך חברה באמת מומלץ ביותר חייב להיות בכל בבית

רחל זוארץ - דצמבר 2017

Rachel Zoaretsאני רכשתי את המכשיר והוא שווה את המחיר והוא לא זול מכשיר מצוין עוזר כעבור זמן קצר מומלץ ביותר.

ארנון ברנדייס - דצמבר 2017

ארנון ברנדייס

המכשיר עובד!!!! כותב מנסיון של 15 שנות עבודה והצלחות טיפוליות. נכון רצוי לדעת לעבוד יעיל יותר מאשר כתוב בפרוספקט . כפי שנאמר אין כמו בעל ניסיון העסוק בטיפולים משולבים לריפוי אנשים. בברכה .ארנון ברנדס - 0505387587 למי שרוצה ייעוץ והדרכה

שמואל פרידליך - דצמבר 2017

Shmuel Friedlichמעיון בתגובות ניתן להתרשם שמי שעונה (מטעם הנדי קיור) משתדל לענות לעניין. וזה לזכות החברה. אני רכשתי את המכשיר, לאחר כמה שיחות טלפון איתם, כולל פרטים טכניים והמכשיר הגיע יום לאחר מכן.

התפעול פשוט מאד, הטעינה גם כן. לגבי יעילות המכשיר, ברור שאם מתמידים יום יום מגיעים לתוצאות. אני משתמש בו כשבועיים, יום יום, ואת ההבדל ברמת הכאבים הרגשתי לאחר יומיים. אבל זה אינדיבידואלי. אני כותב כאן את דעתי הפרטית בלבד. אני משתמש בו גם יותר מהמינון המומלץ. אני אומר גם שהמלצתי עליו לאחותי. אנחנו בגיל שמעל 65.

דורית כץ - אוקטובר 2017

מנסיון אישי...מאד מאד עוזר.ניצלתי מניתוח בעזרת המכשיר .(זה לא פירסום....משהו אמיתי מהלב).ממליצה .

שושי יואל גולדשטיין

Shoshiאני השתמשתי במכשיר והוא הציל אותי מניתוח ברגל. מעולה!!!אין לי מילה לתאר. שווה כל שקל. תודה רבה.

אנה קורוצ'קין

Anna Kurotchkinעבורי מכשיר הנדיקיור הוא הצלחה גדולה. אני משתמשת יחד עם משפחתי במכשיר יותר משנתיים!! אני מאד מרוצה!!! לבעלי הספקות אגיד רק דבר אחד - שום כדור לא מוריד ככה את הכאב.

ד"ר בוגן - מכשיר מעולה

מכשיר מעולה לשיכוך כאבים
משתמשת בו יותר מ6 שנים לכאבי ברכיים וגב
גם בני ובעלי משתמשים בזה לכאבי גב

מונע מאיתנו להשתמש בתרופות המזיקות לקיבה
כגון NSAID )0(נורופן אביטרן וולטרס ארקוקסיה. וכ״ו)


ד״ר בוגן

רחל'ה לוי - תודה על שרות

שלום ובוקר טוב

רוצה להודות על החלפת העדשה במכשיר , ללא עלות ובאדיבות רבה .
לציין כי אני ובעלי משתמשים במכשיר בעת הצורך ומאוד מרוצים מהתוצאות

Read more ...

ד"ר רחל צרפתי/ כאב בירך

 א. בת ה-70 אישה צנומה ונמרצת, בשנה האחרונה החלה לסבול מכאב בירך באזור S1. בשל כאביה חדלה מאימוני הכושר, מה שגרם לה להתעייפות מהירה ודכדוך. בהמלצתי החלה שימוש במכשיר Handy cure . לאחר שבוע של שני טיפולים רצופים בעוצמה משתנה( VER) בבוקר ובערב, א' מדווחת על הקלה משמעותית בכאב, עד כדי כך שיכלה לצעוד ללא כאבים 2 ק"מ בדרך מאוד תלולה.

סיפור מקרה RLS/ ד"ר רחל צרפתי

שנים רבות שאני מתמודדת עם RLS, תסמונת הרגליים חסרות המנוחה (Restless Legs Syndrome), זוהי הפרעה נוירולוגית תחושתית אשר מתבטאת בצורך עז להזיז את הרגליים ומלווה בתחושה לא נעימה ברגליים בשעות מנוחה ושינה. התסמונת הזאת גורמת להפרעת שינה ופוגעת בתפקוד היומיומי.
שני מחזורי טיפול במוקדי האי נוחות ברגליים באמצעות ה- Handy-Cure בתדר משתנה (VER), אפשרו הרדמות נינוחה שהובילה לשנת לילה מספקת ולרעננות ביום המחרת.

ד"ר רחל צרפתי/ שלושה סיפורי מקרה

לע', גבר בן 48 בריא בדרך כלל, נטייה לחוות כאבי ראש עזים בקדמת הראש ומעל לאוזנו השמאלית ולמרבה הצער, הוא אינו חש הקלה גם לאחר נטילת משככי כאבים. מחזור טיפול בודד במכשיר ה- Handy cure בתדר המשתנה לא הועיל כלל, שני מחזורי טיפול בתדר 5 הביאו להקלה משמעותית במצבו והוא לא נזקק לתרופות על מנת לתפקד.

י' נערה בת 16 מתלוננת על כאבי גב ובטן תחתונה חזקים במיוחד בימים הסמוכים ובמהלך הוסת. הנחיתי אותה לטפל במוקדי הכאב באמצעות Handy cure בתדר המשתנה בימים ה-12-15 מהוסת הקודמת. ובמידה ומתעורר בכל זאת כאב בזמן הדימום הווסתי לשוב על הטיפול בתדר 5. לשני מחזורי טיפול. י' דווחה על הטבה משמעותית בתחושתה.

א' בת 54 סובלת מעודף משקל של למעלה מ- 35 ק"ג, באחרונה מעדה ומאז סובלת מכאבים בברך הימנית. בבדיקת סונר נמצא שהיא סובלת מקרע חלקי ברצועות הברך.
א' השתמשה בכל יום במשך שבועיים במכשיר Handy cure והחלה מדווחת על הקלה משמעותית בהרגשתה לאחר שני מחזורי טיפול בתדר 5 ו- 50 בהתאמה.

לייזר בשרות תסמיני הפוסט פוליו/ד"ר רחל צרפתי

שנים רבות לאחר ההדבקות הראשונית בפוליו (25-35 שנים) תיתכן בכרבע מהחולים, התלקחות שיתוקית מחודשת המאופיינת בחולשת שרירים, אטרופיית שרירים ותשישות. השרירים המעורבים הם אותם שרירים שהיו מעורבים במהלך המחלה הראשונית. נמצא שהכאבים המתלווים לתסמונת שאחרי פוליו (Post-polio syndrome), מופחתים בצורה משמעותית בשימוש בתוכנית ה- Variable של מכשיר ה- Handy Cure's.
הנחיות ממוקדות יותר להליך הטיפולי, יינתנו בהתאם להמלצות ומסקנות המחקר שבוחן זאת ונערך בימים אלו.

היאוש נעשה יותר נוח, סיפור מקרה ע"י ד"ר רחל צרפתי

הגעתי אל בית המטופל והמתנתי מספר דקות עד שאל החדר נכנס בצליעה גבר כבן 45, חסון למראה ומוצק. לשאלתי השיב שהוא בריא בדרך כלל, אבל בחודשיים האחרונים, מאז פקד את משפחתו אסון, נראה שהמחלות עטות עליו בזו אחר זו.

"לאלו מחלות אתה מתכוון? " העמקתי חקר והוא השיב: "בתום 'השבעה', התחלתי עם מה שנראה כצינון חורפי רגיל, רק שהוא לא עבר, אלא התדרדר להתקפים של קוצר נשימה. לקחתי את כל ארסנל המשאפים שהרופאה רשמה לי ובאמת שהייתה הקלה, רק שאז תקפו אותי בזה אחר זה, שלשול מאסיבי, חולשה וכאב עז בגב התחתון שמקרין לי עד עכשיו לרגל. אני לא נרדם בלילה, אין לי תאבון, לא יודע מה קורה לי, אני לא רגיל לדברים כאלו" סיים בפנים מוטרדות.
חייכתי באמפטיה ובנימה בטוחה אמרתי:" טוב ועכשיו בוא ונבדוק איך 'מתקנים' אותך. תוציא את הלשון שאראה את כולה", ביקשתי והוא ציית בהססנות, הצצתי, מסכמת את ממצאי על דף ועברתי לאחוז בפרק ידו כדי לבחון דופק. למבטו השואל השבתי: "פשוט קלאסי!"
" ד"ר, זה טוב, או לא?" שאל אותי מבולבל לרגע. - "זה מצוין" השבתי , אך מאחר ולא ידעתי אם הוא פנוי רגשית לשמוע על הקשר בין תחושות יגון ואבל למחלות ריאה ומעי, נמנעתי מלציינו בפניו. מכל מקום, בו ברגע החלטתי שיחד עם הטיפול בסימפטומים שהעיקו עליו, אתמקד בהרגעה וייצוב המערכת הרגשית.
מזה זמן, שאני מוצאת שטיפול משולב בלייזר רך ודיקור אוזן, מהווה כלי טיפול עוצמתי וכשנדרש לי לחדול כאב, או להרגיע אדם מיידית, אני בוחרת בהם לקו הטיפול הראשון, מרגע שהוצבו המחטים בנקודות האלחוש וההרגעה, התפניתי לבצע דיקור בנקודות על ידיו ורגליו של המטופל, כאלו המדמות את אזורי הגוף השונים. אותתי לגוף לחזק את הראות, הכליות ואת זרימת הדם. סיימתי בסריקה יסודית של נקודות הכאב בגבו בעזרת מכשיר הלייזר של Handy cure's , המטופל נרדם.

ביום המחרת סימס לי, שכאב הגב המקרין לרגל נעלם כלא היה ועד כה טרם חווה קוצר נשימה. הוא סיכם את הרגשתו בציתות כמעט מדויק של חנוך לוין " ...נראה שהייאוש נעשה יותר נוח"

כבמטה קסמים/ ד"ר רחל צרפתי

רוח עזה כיסתה את ישראל בענן אבק ומקץ טפטוף מטריד של גשם, בנתיבים עקלקלים של בוץ על גבי תריסים וחלונות מאובקים באפר.

אלונה חברתי המבוגרת ממני בלפחות שלושה עשורים, התקשרה אליי מגדפת נמרצות את הרוח ואת כמויות הלכלוך, אחרי פרץ צחוק קצרצר, הרצינו פניי כיוון שסיפרה לי שניסיונותיה לנקות את נזקי הסופה, נגדעו בכאבים עזים בגבה התחתון, הנמשכים עד כף הרגל, אלונה בקשה שאגיע לטפל בה.
בדרכי למעונה החלטתי להתמקד בסימפטומים ומרגע שאשתלט על כאביה, לטפל בגורמים להיווצרותם.
מיד כשנכנסתי, ראיתי את הנוקשות שעליה דיברה, אך גם פניה העידו על הכאב שהתאמצה לרסן ולא בהצלחה מרובה.
בדיקור האוזן הראשוני התמקדתי בנקודות משככות כאב, אך לצערי לא היה בהן די. גם דיקור סטנדרטי של המרידיאנים בגבה לא הפחית מייסוריה וכבר כמעט שאמרתי נואש ואז החלטתי להחליף את מחטי הדיקור בקרן ממוקדת של לייזר רך.
לא ידעתי מהי העוצמה הרצויה לסוג כזה של טיפול ולכן בחרתי בתוכנית המגוונת של מכשיר ה-Handy Cure שברשותי, שלושה סטים למוקדי הכאב בין החוליות הלומבריות החזירו את אלונה לסגנון דיבור קולח של שודד ים. היא התרוממה בקלות מהמיטה תוך קריאות "טפו, טפו, טפו, גמרת לי עם כאב הגב! את פשוט מכשפה!!!"
אחר כך במכונית, בדרכי הבייתה חשבתי לעצמי:"מכשפה, או לא, מה שבטוח למכשיר הלייזר יש איכויות של "מטה קסמים".

מה אומרים המשתמשים?

 • היאוש נעשה יותר נוח, סיפור מקרה ע"י ד"ר רחל צרפתי

  הגעתי אל בית המטופל והמתנתי מספר דקות עד שאל החדר נכנס בצליעה גבר כבן 45, חסון למראה ומוצק. לשאלתי השיב שהוא בריא בדרך כלל, אבל בחודשיים האחרונים, מאז פקד את משפחתו אסון, נראה שהמחלות עטות עליו בזו אחר זו.

  "לאלו מחלות אתה מתכוון? " העמקתי חקר והוא השיב: "בתום 'השבעה', התחלתי עם מה שנראה כצינון חורפי רגיל, רק שהוא לא עבר, אלא התדרדר להתקפים של קוצר נשימה. לקחתי את כל ארסנל המשאפים שהרופאה רשמה לי ובאמת שהייתה הקלה, רק שאז תקפו אותי בזה אחר זה, שלשול מאסיבי, חולשה וכאב עז בגב התחתון שמקרין לי עד עכשיו לרגל. אני לא נרדם בלילה, אין לי תאבון, לא יודע מה קורה לי, אני לא רגיל לדברים כאלו" סיים בפנים מוטרדות.
  חייכתי באמפטיה ובנימה בטוחה אמרתי:" טוב ועכשיו בוא ונבדוק איך 'מתקנים' אותך. תוציא את הלשון שאראה את כולה", ביקשתי והוא ציית בהססנות, הצצתי, מסכמת את ממצאי על דף ועברתי לאחוז בפרק ידו כדי לבחון דופק. למבטו השואל השבתי: "פשוט קלאסי!"
  " ד"ר, זה טוב, או לא?" שאל אותי מבולבל לרגע. - "זה מצוין" השבתי , אך מאחר ולא ידעתי אם הוא פנוי רגשית לשמוע על הקשר בין תחושות יגון ואבל למחלות ריאה ומעי, נמנעתי מלציינו בפניו. מכל מקום, בו ברגע החלטתי שיחד עם הטיפול בסימפטומים שהעיקו עליו, אתמקד בהרגעה וייצוב המערכת הרגשית.
  מזה זמן, שאני מוצאת שטיפול משולב בלייזר רך ודיקור אוזן, מהווה כלי טיפול עוצמתי וכשנדרש לי לחדול כאב, או להרגיע אדם מיידית, אני בוחרת בהם לקו הטיפול הראשון, מרגע שהוצבו המחטים בנקודות האלחוש וההרגעה, התפניתי לבצע דיקור בנקודות על ידיו ורגליו של המטופל, כאלו המדמות את אזורי הגוף השונים. אותתי לגוף לחזק את הראות, הכליות ואת זרימת הדם. סיימתי בסריקה יסודית של נקודות הכאב בגבו בעזרת מכשיר הלייזר של Handy cure's , המטופל נרדם.

  ביום המחרת סימס לי, שכאב הגב המקרין לרגל נעלם כלא היה ועד כה טרם חווה קוצר נשימה. הוא סיכם את הרגשתו בציתות כמעט מדויק של חנוך לוין " ...נראה שהייאוש נעשה יותר נוח"

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
 • 48
 • 49